Kategoria TOP 100 Seriale

Najbardziej wciągające i najlepsze seriale. Sprawdź co warto obejrzeć. Zobacz ranking najlepszych seriali, które ludzie polecają w 2016 roku. TOP100 najlepszych seriali w tym roku.

Stranger Things (2016-)

Akcja serialu toczy się w latach osiemdziesiątych w Hawkins w stanie Indiana. W tajemniczych okolicznościach ginie 12-letni chłopak Will. Jego matka za wszelką cenę, chce odnaleźć syna. Pewnego dnia, w miasteczku pojawia się tajemnicza dziewczyna z nadprzyrodzonymi mocami, która zdaje się posiadać wiedzę na temat zniknięcia Willa.

https://youtu.be/XWxyRG_tckY
Oceń film:
Czytaj dalej

The Expanse (2015-)

Akcja serialu dzieje się w przyszłości, 200 lat do przodu. Joe Miller jest detektywem, który szuka pewnej zaginionej dziewczyny. W trakcie poszukiwań dowiaduje się, że młoda kobieta odkryła spisek, który może doprowadzić do zagłady ludzkości. The Expanse to widowisko z podróżami kosmicznymi oraz  międzyplanetarnymi interesami.

https://youtu.be/27JmggM5GGQ

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Unbreakable Kimmy Schmidt (2015-)

Kimmy, po 15 latach życia w sekcie w podziemiach, wraz z trójką kobiet zostaje uwolniona. Postanawia zacząć nowe lepsze życie. Pierwszą jej decyzją, jest przeprowadzka do Nowego Jorku. Wynajmuje mieszkanie wraz z przypadkowo spotkanym Titusem. Wkrótce, rozpoczyna pracę jako opiekunka do dzieci w dzielnicy Upper East Side.

https://youtu.be/mNKEKlXY3Z4

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Jess i chłopaki (2011-)

Jess, dwudziestokilkuletnia nauczycielka, po rozstaniu z chłopakiem szuka nowego mieszkania. Wprowadza się do lokum, w którym mieszka trzech sympatycznych i przystojnych mężczyzn. Dopełnieniem ich grupy jest jej piękna przyjaciółka Cece. Razem tworzą zgraną paczkę przyjaciół, która wspólnie przeżywa wiele zabawnych sytuacji.

https://youtu.be/D1NDNFZGY7k

 

 

 

 

Oceń film:
Czytaj dalej