Kategoria TOP 100 Bajki

Najlepsze bajki i filmy animowane dla dzieci. Sprawdź aktualny ranking 2016.

Mój przyjaciel smok (2016)

Tajemniczy chłopiec o imieniu Pete, mieszka sam w lesie, bez rodziny i przyjaciół. Za prawdziwą rodzinę uważa jedynie zielonego smoka o imieniu Elliott. „Mój przyjaciel smok” to piękna i wzruszająca opowieść dla całej rodziny.

https://www.youtube.com/watch?v=jURXPJQDWkM

Oceń film:
Czytaj dalej

Trolle (2016)

Tytułowe trolle, to rozśpiewane, radosne stworki o kolorowych włosach. Ich magiczna kraina zmienia się gdy, jedna z nich o imieniu Poppy wyrusza z misją ratunkową, która zaprowadzi ją do nieznanej przez niej krainy. W reżyserii Mike Mitchell. Film dostał dwie nominacje. Film przygodowy twórców filmu „Shrek”, „Madagaskar”, „Kung Fu Panda”.

 

https://youtu.be/zbPTohytf_U

 

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Dom (2015)

Buw, rasa pewnych siebie kosmitów przejmuję kontrolę nad Ziemią. Dziewczynka o imieniu Tip, zaprzyjaźnia się z jednym, z kosmitów sympatycznym i samotnym Buwem. Łączą siły, aby uchronić Ziemię przed zniszczeniem.

https://youtu.be/BLBuzUIjs8g

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Zwierzogród (2016)

Do Zwierzynogrodu przybywa Judy Hops, jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji nie ma łatwo, mimo tego ambitna Judy chce zdobyć upragniony awans. Chcąc pokazać na co ją stać,  przyjmuje zadanie, w którym musi rozwiązać tajemnicza zagadkę. W rozwiązaniu zagadki, pomaga jej wygadany i chytry lis, Nick Bajer.

https://youtu.be/GxLXGoEFc8Q

 

Oceń film:
Czytaj dalej