Kategoria TOP 100 Filmy 2016

Najlepsze filmy – Ranking filmów z 2016 roku. Fajne filmy, które warto obejrzeć. Sprawdź ranking 100 dobrych filmów kinowych z 2016 roku.

Assassin’s Creed (2016)

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii Callum Lynch, może doświadczać wspomnień zapisanych w genach swojego przodka. Jest nim XV wieczny Hiszpan, którego korzenie sięgają legendarnych Asasynów. W ten sposób zdobywa wiedzę, która pozwala mu stawić czoła złowrogiej organizacji Templariuszy w jego współczesnym świecie.

https://www.youtube.com/watch?v=6ET98EveSeQ
Oceń film:
Czytaj dalej

Porady na zdrady ( 2016)

Kalina i Fretka to dwie współlokatorki, które łączy nie tylko pasja do gotowania, ale również kłopoty.
W ten sam dzień rzucają ich faceci, ale one pomimo rozgoryczenia wpadają na świetny plan zemsty i postanawiają zostać testerkami wierności… Co z tego wyniknie? Czy znają jeszcze swoją miłość?

https://www.youtube.com/watch?v=ScNgq8wR2eg
Oceń film:
Czytaj dalej

„Szczęście sprzyja odważnym” 2016

Mama jedenastoletniej Linh nieoczekiwanie musi wyjechać do Wietnamu. Dziewczynka musi zaopiekować się młodszą siostrą oraz zająć się domem i rodzinną restauracją. Nikt nie może się dowiedzieć że dziewczynki zostały same.

Jest to film skierowany głównie do dzieci, ale porusza poważne tematy: migracji i migrantów oraz  społecznego wykluczenia.

https://youtu.be/2VYW4HcyaVE

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Zwierzęta nocy (2016)

Susan Morrow, 15 lat temu opuściła swojego męża, pisarza Walkera. Dziś, Susan jest właścicielką galerii i szczęśliwą małżonką. Pewnego dnia, otrzymuje od Walkera, rękopis jego pierwszej książki. Jest to brutalny thriller, który interpretuje jako symboliczną zemstę za rozstanie.

https://youtu.be/rnV1gWa9TYA
Oceń film:
Czytaj dalej

Czas próby (2016)

Film jest oparty na prawdziwej historii i książce o tym samym tytule. 18 lutego 1952 we wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych uderza sztorm tankowiec Pendleton. 30 osobowa załoga zostaje uwięziona. Informacja o katastrofie docierają do bazy Straży Przybrzeżnej. Mimo że szanse powodzenia są niewielkie, 4 osobowa załoga pod dowództwem kapitana Bernie Webbera podejmuje próbę uratowania ludzi.

https://youtu.be/5gT0bwRIcbk
Oceń film:
Czytaj dalej

Nice Guys. Równi goście (2016)

Akcja rozgrywa się w latach 70 w Los Angeles. Para prywatnych detektywów, zostaje wynajęta do rozwikłania sprawy zaginionej dziewczyny. Ze względu, na wzajemną niechęć osobno prowadzili by sprawę, gdyby nie fakt że, obaj stali się celem wynajętych morderców.

https://youtu.be/QxwmDBJWva8
Oceń film:
Czytaj dalej