Kategoria TOP 100 Romantyczne

Najlepsze komedie romantyczne, które warto obejrzeć. Ranking TOP100 fajnych komedii romantycznych o miłości. Premiery kinowe z 2017 roku.

Porady na zdrady ( 2016)

Kalina i Fretka to dwie współlokatorki, które łączy nie tylko pasja do gotowania, ale również kłopoty.
W ten sam dzień rzucają ich faceci, ale one pomimo rozgoryczenia wpadają na świetny plan zemsty i postanawiają zostać testerkami wierności… Co z tego wyniknie? Czy znają jeszcze swoją miłość?

https://www.youtube.com/watch?v=ScNgq8wR2eg
Oceń film:
Czytaj dalej

La la land (2017)

Mia, początkująca aktorka i Sebastian muzyk jazzowy próbują zrealizować swoje marzenie o wielkiej karierze w Los Angels. Miłość dodaję im skrzydeł, ale gdy ich kariery się rozwijają między nimi zaczyna się komplikować. Film dostał 6 Oscarów spośród 8 nominacji w 2017 r.

https://youtu.be/PRj8sHnSShU

 

Oceń film:
Czytaj dalej

O północy w Paryżu (2011)

Gill, zdolny i lekko ekscentryczny scenarzysta wraz ze swoją narzeczoną Inez i jej rodzicami podróżują po Paryżu. Mimo, iż planują ślub, podróż spędzają osobno. Inez, spotyka swojego byłego chłopaka do którego wciąż żywi uczucia a Gill odbywa podróż do lat 20.

https://youtu.be/evu2xZVvUJY

 

Oceń film:
Czytaj dalej

To tylko seks

Dwójka przyjaciół z powodu licznych niepowodzeń w miłości decyduje się na wspólny seks bez zobowiązań i bez tworzenia ze sobą związku. Bardzo szybko jednak sytuacja ulega zmianie gdy jedno z przyjaciół zaczyna zakochiwać się w drugiej osobie. Komedia pełna niespodzianek i komicznych sytuacji.

Zwiastun:

Oceń film:
Czytaj dalej

O północy w Paryżu

Historia opowiada o przedślubnej podróży amerykańskiej pary do Paryża. Piękne i malownicze miasto miało być miejscem w którym para omówić miała i zaplanować wszystko odnośnie ślubu. Szybko jednak okazuje się, że wycieczka nie będzie tak sielankowa jak by się to mogło wydawać. Para spędza więcej czasu osobno niż razem.

Zwiastun:

 

Oceń film:
Czytaj dalej