Kategoria TOP 100 Dramat

TOP100 – Ranking najlepszych dramatów. Zastanawiasz się jaki fajny dramat warto obejrzeć w tym roku? Sprawdź nasz ranking.

Czarny łabędź ( 2010)

Czarny łabędź, to niesamowicie intrygujący dramat, który nawiązuję do najsłynniejszego na świecie przedstawienia baletowego „ Jezioro łabędzie”.
Nina, próbuję za wszelką cenę zdobyć rolę w „Jeziorze Łabędzim”. Gdy w końcu udaje się jej osiągnąć swój cel, nieoczekiwanie zaczynają dziać się dziwne rzeczy i odkrywa w sobie mroczną stronę.

https://www.youtube.com/watch?v=EjWBPmllRKE

 

Oceń film:
Czytaj dalej

21 Gramów (2003)

Jack powoduje nieszczęśliwy wypadek w którym giną trzy osoby, Paul jest ciężko chory i potrzebuję przeszczepu serca, a Mery pragnie dziecka…Film opowiada o życiu trójki osób, których losy łączy tragiczny wypadek.

https://www.youtube.com/watch?v=L2rK8w2ZpGw
Oceń film:
Czytaj dalej

Fences (2016)

Afroamerykanin należący do klasy robotniczej marzył kiedyś o zostaniu zawodowym graczen baseballu. Kiedy najważniejsze ligi zaczeły przyjmować czarnoskórych sportowców, sam starał się przyjąć ale powiedziano mu, że  jest za stary. Rozczarowany, będzie dążył do tego aby jego syn miał równe szanse w rekrutacji sportowej.

https://youtu.be/vylWibtgdbU
Oceń film:
Czytaj dalej

Lion. Droga do domu

5 letni chłopiec gubi się w Kalkucie, tysiące kilometrów od swojego domu. Zdany wyłącznie na siebie, napotyka wiele niebezpieczeństw. W najmniej oczekiwanym momencie, zostaje adoptowany przez parę Austrajilajczyków. 25 lat później wyrusza na poszukiwanie swojej utraconej rodziny. Film oparty na faktach.

https://youtu.be/qqwBlEs_bxw
Oceń film:
Czytaj dalej