Kategoria TOP 100 Przygodowy

Najlepsze filmy przygodowe, które warto obejrzeć w tym roku. Sprawdź jakie fajne filmy ludzie polecają. Ranking najlepszych filmów przygodowych w 2017 roku – Sprawdź.

Assassin’s Creed (2016)

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii Callum Lynch, może doświadczać wspomnień zapisanych w genach swojego przodka. Jest nim XV wieczny Hiszpan, którego korzenie sięgają legendarnych Asasynów. W ten sposób zdobywa wiedzę, która pozwala mu stawić czoła złowrogiej organizacji Templariuszy w jego współczesnym świecie.

https://www.youtube.com/watch?v=6ET98EveSeQ
Oceń film:
Czytaj dalej

Dżungla (2017)

Kilkoro przyjaciół postanawia wybrać się w podróż po amazońskiej dżungli. Pod opieką tajemniczego przewodnika, starają się odnaleźć zaginioną wioskę Indian. W wyniku niewyjaśnionych okoliczności jeden z przyjaciół gubi się w zielonej puszczy. Ma za zadanie tylko jedno, przetrwać!

https://www.youtube.com/watch?v=KGWd0jLlsTE
Oceń film:
Czytaj dalej

Kong: Wyspa Czaszki

Film opowiada o kapitanie Jamesie Conradzie, który poszukuje swojego brata oraz mitycznego serum,

na wyspie będącej własnością króla małp. Wraz z swoją załogą odkrywa krainę pełną skarbów i niebezpiecznych zwierząt. Premiera 10 marca 2017.

Oceń film:
Czytaj dalej

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć (2016)

Akcja filmu rozgrywa się w 1926 r. Newt Scamander wraca z wyprawy, której
celem było odnalezienie i opisanie szeregu fantastycznych zwierząt. Niestety, kilka z nich ucieka z jego magicznej walizki. Świetna propozycja dla fanów Harry`ego Pottera.

https://youtu.be/c2NTZuLGYDU

 

Oceń film:
Czytaj dalej

LEGO PRZYGODA (2014)

Film opowiada historie o zwyczajnej mini figurce LEGO Emmecie, który w sposób przypadkowy zostaje  legendarnym wybrańcem, który ma ocalić świat LEGO. W ten sposób dołącza do drużyny, która ma za zadanie powstrzymać okrutnego tyrana – Lorda Biznesa.

https://youtu.be/88NVVQ9SeL8

 

Oceń film:
Czytaj dalej