Kategoria TOP 100 Komedie

Poniżej znajdziesz najlepsze komedie jakie warto obejrzeć. Sprawdź jakie fajne i śmieszne komedie warto obejrzeć w tym 2017 roku na naszej stronie. Ranking najśmieszniejszych komedii w historii kina.

La la land (2017)

Mia, początkująca aktorka i Sebastian muzyk jazzowy próbują zrealizować swoje marzenie o wielkiej karierze w Los Angels. Miłość dodaję im skrzydeł, ale gdy ich kariery się rozwijają między nimi zaczyna się komplikować. Film dostał 6 Oscarów spośród 8 nominacji w 2017 r.

 

Czytaj dalej

Toni Erdmann (2016)

Winfred jest rozwiedzionym, emerytowanym nauczycielem gry na pianinie, który uwielbia wygłupy. Postanawia odwiedzić swoją córkę Ines, która jest zapracowaną i ambitną konsultantką w dużej korporacji. Spotkaniu towarzyszy jego ekscentryczne alter ego „Toni Erdmann”, przedstawiający się jako trener personalny szefa dziewczyny.

 

 

 

 

Czytaj dalej

Dusigrosz (2016)

Utalentowany skrzypek François Gautier to tytułowy „dusigrosz” który oszczędza dosłownie na wszystkim, włącznie z tym że myje się w zimnej wodzie a telewizje ogląda przez lornetkę u sąsiada. Nie ma przyjaciół ani kobiety, bo postawienie komuś drinka kosztowało by go zawałem serca. Wszystko się zmienia gdy w jego życiu pojawia się piękna, młoda i utalentowana wiolonczelistka oraz 16-letnia Laura, która jest przekonana że jest jego córką.

Czytaj dalej