Kategoria TOP 100 Horrory

Ranking TOP100: Najlepsze, najstraszniejsze horrory. Zastanawiasz się jakie straszne, fajne horrory warto obejrzeć w tym roku? Zobacz ranking horrorów 2017.

Jako w piekle, tak i na Ziemi (2014)

Pod ulicami Paryża w tajemniczych katakumbach ciągną się labirynty. Zespół badaczy postanawia zagłębić się w niezbadane miasto umarłych i odkryć mroczny sekret tego miejsca.
Horror „ Jako w piekle,tak i na Ziemi” na pewno pozostanie długo w twojej pamięci…

https://www.youtube.com/watch?v=9A5v-nL4nUE
Oceń film:
Czytaj dalej

„Aplik@cja” 2016

W niewyjaśnionych okolicznościach umiera licealistka Nikki. Po pogrzebie, pięcioro przyjaciół dostaje zaproszenie aby pobierać tajemniczą aplikację, po której stają się ofiarami nadnaturalnej siły, która wydaje się znać wszystkie ich skrywane lęki i fobie.

 

 

https://youtu.be/OYbAePGgs7Q

 

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Oszukać przeznaczenie 2 (2013)

Kimberley Corman, nie może się pogodzić ze śmiercią swojej matki, aby oderwać się od problemów wraz z trójką przyjaciół wyjeżdża się na kilka dni do Daytona Beach na Florydzie. Podczas jazdy dostaje wizji, w której widzi śmierć swoją, przyjaciół i innych kierowców, którzy giną w okropnym karambolu.

Oceń film:
Czytaj dalej

Poltergeist (2015)

Dom na przedmieściu w spokojnej okolicy, ale to tylko pozory sielankowego życia. Zwykłe życie wielodzietnej rodziny zaczyna przenikać mroczna tajemnica, a kolejne znaki nie mają nic wspólnego ze złym snem. Duch Poltergeist, który od dawna związany jest z tym miejscem porywa do równoległego świata najmłodszą córkę. Stamtąd nie ma ucieczki. Rodzina podejmuje wyzwanie zmierzenia się z potęgą zła aby odzyskać dziecko.

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Taśmy Watykanu (2015)

Klasyka gatunku, która zaskakuje. Młoda dziewczyna zaczyna sprowadzać śmierć na każdego kto znajdzie się w jej pobliżu, Miejscowy ksiądz uznaje, ze padła ona ofiarą demona i wzywa na pomoc egzorcystę. Szybko okazuje się, że nawet doświadczeni w tej materii kapłani nie zdają sobie sprawy, z jak trudnym przeciwnikiem będą mieli do czynienia.

 

Oceń film:
Czytaj dalej