Kategoria TOP 100 Przygodowy

Najlepsze filmy przygodowe, które warto obejrzeć w tym roku. Sprawdź jakie fajne filmy ludzie polecają. Ranking najlepszych filmów przygodowych w 2017 roku – Sprawdź.

Kong: Wyspa Czaszki

Film opowiada o kapitanie Jamesie Conradzie, który poszukuje swojego brata oraz mitycznego serum,

na wyspie będącej własnością króla małp. Wraz z swoją załogą odkrywa krainę pełną skarbów i niebezpiecznych zwierząt. Premiera 10 marca 2017.

Oceń film:
Czytaj dalej

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć (2016)

Akcja filmu rozgrywa się w 1926 r. Newt Scamander wraca z wyprawy, której
celem było odnalezienie i opisanie szeregu fantastycznych zwierząt. Niestety, kilka z nich ucieka z jego magicznej walizki. Świetna propozycja dla fanów Harry`ego Pottera.

https://youtu.be/c2NTZuLGYDU

 

Oceń film:
Czytaj dalej

LEGO PRZYGODA (2014)

Film opowiada historie o zwyczajnej mini figurce LEGO Emmecie, który w sposób przypadkowy zostaje  legendarnym wybrańcem, który ma ocalić świat LEGO. W ten sposób dołącza do drużyny, która ma za zadanie powstrzymać okrutnego tyrana – Lorda Biznesa.

https://youtu.be/88NVVQ9SeL8

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Książę Persji: Piaski

Film opowiada o niebezpiecznych i zapierających dech w piersiach przygodach przybranego króla Persji. Kiedy jego ojciec zostaje zamordowany, Dastan zostaje okrzyknięty winnym za jego śmierć. Aby dowieść swojej niewinności wyrusza on w podróż w towarzystwie księżniczki Taminy, mającej na celu wyjaśnienie sprawy morderstwa swojego przybranego ojca.

Zwiastun:

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Jeździec znikąd

Stróż prawa żyjący na Dzikim Zachodzie w jednej z wielu akcji traci swojego współpracownika i przyjaciela. Aby pomścić jego śmierć a tym samym wyrównać rachunki ze złoczyńcami ubiera maskę i wyrusza na poszukiwania zabójców. Pomaga mu w tym pewien ekscentryczny Indianin.

Zwiastun:

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Hercules

Opowieść o Herkulesie, synu Zeusa i Hery, który został na skutek spisku skazany na życie pośród śmiertelników zna chyba każdy. Film opowiada o przygodach Herkulesa, który na prośbę samego króla Tracji ma zająć się, wraz z towarzyszami, szkoleniem armii jego żołnierzy.

Zwiastun filmu:

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Droga życia

Podczas swojej wędrówki Szlakiem Świętego Jakuba ginie młody chłopak- Daniel. Jego ojciec przybywa do Europy w kilka dni po jego śmierci, aby zabrać jego zwłoki do domu. Mężczyzna postanawia pokonać szlak, którego nie zdążył w całości przebyć jego syn.

Zwiastun:

 

Oceń film:
Czytaj dalej