Kategoria TOP 100 Przygodowy

Najlepsze filmy przygodowe, które warto obejrzeć w tym roku. Sprawdź jakie fajne filmy ludzie polecają. Ranking najlepszych filmów przygodowych w 2017 roku – Sprawdź.

Kong: Wyspa Czaszki

Film opowiada o kapitanie Jamesie Conradzie, który poszukuje swojego brata oraz mitycznego serum,

na wyspie będącej własnością króla małp. Wraz z swoją załogą odkrywa krainę pełną skarbów i niebezpiecznych zwierząt. Premiera 10 marca 2017.

Czytaj dalej

Książę Persji: Piaski

Film opowiada o niebezpiecznych i zapierających dech w piersiach przygodach przybranego króla Persji. Kiedy jego ojciec zostaje zamordowany, Dastan zostaje okrzyknięty winnym za jego śmierć. Aby dowieść swojej niewinności wyrusza on w podróż w towarzystwie księżniczki Taminy, mającej na celu wyjaśnienie sprawy morderstwa swojego przybranego ojca.

Zwiastun:

 

Czytaj dalej

Jeździec znikąd

Stróż prawa żyjący na Dzikim Zachodzie w jednej z wielu akcji traci swojego współpracownika i przyjaciela. Aby pomścić jego śmierć a tym samym wyrównać rachunki ze złoczyńcami ubiera maskę i wyrusza na poszukiwania zabójców. Pomaga mu w tym pewien ekscentryczny Indianin.

Zwiastun:

 

Czytaj dalej

Hercules

Opowieść o Herkulesie, synu Zeusa i Hery, który został na skutek spisku skazany na życie pośród śmiertelników zna chyba każdy. Film opowiada o przygodach Herkulesa, który na prośbę samego króla Tracji ma zająć się, wraz z towarzyszami, szkoleniem armii jego żołnierzy.

Zwiastun filmu:

 

Czytaj dalej

Droga życia

Podczas swojej wędrówki Szlakiem Świętego Jakuba ginie młody chłopak- Daniel. Jego ojciec przybywa do Europy w kilka dni po jego śmierci, aby zabrać jego zwłoki do domu. Mężczyzna postanawia pokonać szlak, którego nie zdążył w całości przebyć jego syn.

Zwiastun:

 

Czytaj dalej