Showmax

SHOWMAX – polski serwis streamingowy. Co może nam zaoferować?

Serwisy VOD cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Na wykupienie abonamentu decyduje się coraz więcej osób, dlatego też trend ten postanowiła wykorzystać firma Showmax, udostępniając własny serwis tego typu. W pierwszych tygodniach po rozpoczęciu działalności znany był on jedynie z niezwykle popularnego serialu „Ucho Prezesa”, który prezentowany jest do dzisiaj. Jak zatem w tym momencie przedstawia się jedyny polski serwis streamingowy? Czy warto wykupić stosowny abonament?

Oferta Showmax – Jakie filmy i seriale są w Showmax?

Poza wcześniej wspomnianym „Uchem Prezesa” na Showmax znajdziemy również filmy pełnometrażowe rodem z całego świata. Wśród nich znajdują się takie perełki, jak „Mamma Mia!”, „Wakacje Jasia Fasoli”, czy cała seria filmów „Szybcy i Wściekli”. Seriale również mają swoją godną reprezentację. „Californication”, „Gwiezdne Wrota”, „ Doctor House”, „Dexter” to tylko niektóre pozycje, które będziesz mógł obejrzeć po wejściu do świata Showmax.

Jednak filmy i seriale fabularne to nie wszystko. W serwisie tym odnajdziesz również wiele produkcji dokumentalnych i tematycznych. Jako przykład możemy podać serię „TOP GEAR: Wyprawa marzeń”, „Jedzenie przyszłości”, czy „Na dopingu”. Musimy jednak podkreślić, że zdecydowaną większość tworzą propozycje oparte na fabule.

Ile kosztuje Showmax? Jak wyglądają płatności?

Jedną z różnic, które zauważamy pomiędzy Showmax a innymi opcjami tego typu, jest cena. W przypadku omawianego przez nas serwisu miesięczna subskrypcja kosztuje jedynie 19,90 zł. Nie ma znaczenia, czy planujesz korzystać na jednym urządzeniu, czy dwóch – abonament jest zawsze ten sam.

Showmax zatem to bardzo dobra opcja dla osób, które pragną mieć dostęp do wielu filmów i seriali w jednym miejscu i lubią mieć swoje miesięczne wydatki pod kontrolą. Platforma ta nadaje się do tego idealnie.

Po rejestracji pod tym linkiem otrzymujemy 14 dni okresu próbnego. Czas ten powinien być wystarczający do tego, abyś zapoznał się z przynajmniej częścią obszernej oferty. Jeżeli w trakcie czasu próbnego dojdziesz do wniosku, że Showmax nie jest tym, co Cię interesuje – w dowolnym momencie możesz przerwać subskrypcję i pieniądze nie zostaną pobrane z Twojego konta.

Platforma obsługuje polskie karty płatnicze. Płatność dokonywana jest co miesiąc automatycznie. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy na koncie znajduje się niewystarczająca ilość środków. Ponadto przelewu możesz dokonać również za pośrednictwem PayPal.

Ciekawostką jest możliwość wliczenia subskrypcji Showmax do swojego rachunku za usługi telekomunikacyjne. Opcja ta dostępna jest jedynie dla abonentów sieci Play korzystających z wybranych planów taryfowych. Usługi łączone są na okres 12 miesięcy. Po jego minięciu uiszczamy standardową opłatę 19,90 zł/miesiąc.

Opinie klientów o Showmax:

„Z Showmax korzystam od kilku miesięcy. Zaciekawiło mnie ucho prezesa i tak zostałem. Nie jest drogo i fajne seriale.” – Robert

„Niska cena, fajna oferta – czego chcieć więcej?” – Kasia

„Według mnie najlepszy serwis tego typu. Tani, polski (!) i fajnie działający” – Marcin

Czy warto? Showmax vs. Netflix

Showmax to serwis streamingowy, którym zdecydowanie warto się zainteresować. Jest obecnie najtańszą dostępną opcją na terenie naszego kraju, a w dodatku jest całkowicie polski, co oznacza nie tylko fakt płacenia w Polsce podatków, ale również brak problemów z dostępnością polskiej wersji językowej wszystkich produkcji. Ponadto serwis ten można uznać za lepszy od Netflixa, ponieważ wiele tych samych seriali i filmów obejrzymy na obu platformach.