Kategoria TOP 100 Thriller

Najlepsze Thrillery, które musisz obejrzeć. Sprawdź ranking fajnych filmów, które ludzie polecają w tym roku. Ranking TOP100 najlepszych Thrillerów z tego roku.

Inferno (2016)

Film na podstawie książki Dana Browna. Robert Langdon, budzi się w szpitalu we Florencji, i za sprawą tajemniczego przedmiotu zostaje celem obławy. W ucieczce, pomaga mu doktor Sienny, podążając za wskazówkami zawartymi w dziele Dantego.

Czytaj dalej

Milczenie Owiec

Antony Hopkins przyjął w tym filmie rolę Hanibala Lectera i zagrał ją doskonale. Wraz z agentką Starling postanawiają znaleźć seryjnego mordercę, który obdziera swe ofiary ze skóry. Film momentami jest bardzo mocny, ale prócz psychologii daje nam wiele przekazów w formie edukacyjnej. Obowiązkowa lektura dla miłośników mocnego kina.

 

Czytaj dalej

Podziemny krąg

Edwart Norton jako narrator i Brad Pitt jako Tyler Durden to najlepszy duet wśród thrillerowskich produkcji. Podziemny krąg to miejsce, gdzie spotkają się ludzie nie lubujący się w rzeczywistości. Klub (bo tak nazywa się miejsce spotkań) obfity jest w awantury, ogromne ilości czystych ciosów oraz dramaturgię. Film dla osób ceniących aspekt psychologiczny.

POBIERZ NA DYSK Czytaj dalej

Incepcja

Film powstał w 2010 roku, ale do dzisiaj zarabia ogromne pieniądze, ponieważ jest ponadczasowy. Technologia pozwala na wchodzenie do świata ludzkich snów. Złodziej Cobb ma wszczepić myśl do śpiącego umysłu, co prowadzi do poważnych konsekwencji. Film jest dynamiczny i opowiada o tym, co może spotkać ludzkość za kilka dekad.

 

Czytaj dalej