Kategoria TOP 100 Seriale

Najbardziej wciągające i najlepsze seriale. Sprawdź co warto obejrzeć. Zobacz ranking najlepszych seriali, które ludzie polecają w 2016 roku. TOP100 najlepszych seriali w tym roku.

Stranger Things (2016-)

Akcja serialu toczy się w latach osiemdziesiątych w Hawkins w stanie Indiana. W tajemniczych okolicznościach ginie 12-letni chłopak Will. Jego matka za wszelką cenę, chce odnaleźć syna. Pewnego dnia, w miasteczku pojawia się tajemnicza dziewczyna z nadprzyrodzonymi mocami, która zdaje się posiadać wiedzę na temat zniknięcia Willa.

Oceń film:
Czytaj dalej

Banshee (2013-2016)

Po piętnastu latach spędzonych w więzieniu, zwolniony warunkowo oszust przybiera nową tożsamość jako Lucas Hood. Oszustwo, sprawia że zostaje szeryfem miasteczka Banshee, w którym mieszka jego była wspólniczka i kochanka Carrie.

Oceń film:
Czytaj dalej

The Expanse (2015-)

Akcja serialu dzieje się w przyszłości, 200 lat do przodu. Joe Miller jest detektywem, który szuka pewnej zaginionej dziewczyny. W trakcie poszukiwań dowiaduje się, że młoda kobieta odkryła spisek, który może doprowadzić do zagłady ludzkości. The Expanse to widowisko z podróżami kosmicznymi oraz  międzyplanetarnymi interesami.

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Słodkie kłamstewka

Serial opowiada o grupie przyjaciółek Spencer, Alison, Emilly, Hanna i Arii. Pewnej nocy, jedna z nich znika w nieznanych okolicznościach. Po roku od jej zaginięcia, nastolatki dostają pogróżki od tajemniczej osoby podającej się za A. Na jaw wychodzą, mroczne tajemnice.

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Unbreakable Kimmy Schmidt (2015-)

Kimmy, po 15 latach życia w sekcie w podziemiach, wraz z trójką kobiet zostaje uwolniona. Postanawia zacząć nowe lepsze życie. Pierwszą jej decyzją, jest przeprowadzka do Nowego Jorku. Wynajmuje mieszkanie wraz z przypadkowo spotkanym Titusem. Wkrótce, rozpoczyna pracę jako opiekunka do dzieci w dzielnicy Upper East Side.

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Jess i chłopaki (2011-)

Jess, dwudziestokilkuletnia nauczycielka, po rozstaniu z chłopakiem szuka nowego mieszkania. Wprowadza się do lokum, w którym mieszka trzech sympatycznych i przystojnych mężczyzn. Dopełnieniem ich grupy jest jej piękna przyjaciółka Cece. Razem tworzą zgraną paczkę przyjaciół, która wspólnie przeżywa wiele zabawnych sytuacji.

 

 

 

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Mr. Robot (2015-)

Elliot jest skrytym w sobie programistą, specjalistą od cyberbezpieczeństwa w wielkiej korporacji. Pewnego dnia, spotyka tytułowego Mr. Robota, hakera który chce zniszczyć duże Amerykańskie korporacje. Razem z Eliotem rozpoczynają walkę z korporacjami, które zrobią wszystko aby bronić swoich interesów. Serial otrzymał 2 Złote Globy za najlepszy serial roku 2016.

 

Oceń film:
Czytaj dalej