Kategoria TOP 100 Sci-Fi

Najlepsze filmy science fiction (sci-fi). Sprawdź co warto obejrzeć i jakie filmy ludzie polecają. Ranking najlepszych filmów science fiction w 2017 roku.

Mad Max: Na drodze gniewu (2015)

Max Mad, prześladowany przez demony przeszłości, postanawia wyruszyć w samotną wędrówkę. Zostaje jednak wciągnięty do grupy uciekinierek z Cytadeli, które uciekają przez Wiecznym Joe w pojeździe zwanym War Rig, prowadzonym przez Imperatorkę Furiosę. Tyran zwołuje wszystkie swoje bandy, i rozpoczyna pościg za buntownikami.

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Doktor Strange (2016)

Film na podstawie znanego komiksu, stworzonego przez Stana Lee i Steve’a Ditko. Bohaterem jest ceniony chirurg, który w wyniku wypadku traci władzę w rękach. Odnajduje jednak nadzieję na przyszłość, podczas szkolenia na czarnoksiężnika Ziemi.

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Piksele (2015)

Ludzkość znajduję się w obliczu niebezpieczeństwa. Światu zagraża groźny goryl Pac-man wraz z kosmitami z cyberprzestrzeni. Prezydent Stanów Zjednoczonych, jest zmuszony do powołania najlepszych ekspertów od gier wideo, do walki z obcymi.

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Lobster (2015)

Film przedstawia przyszłość, w której samotni ludzie są piętnowani. Zostają aresztowani a następnie przenoszeni do specjalnego hotelu. Pozostają w nim, przez okres 45 dni, aż do momentu w którym odnajdą swoje drugie połówki.

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Ant-Man (2015)

Scott Lang, jest zawodowym oszustem zwany Ant-man. Wyposażony w niezwykły kostium, jest wstanie zmienić swój rozmiar do wielkości mrówki. Świat stoi w obliczu nowych dotąd nieznanych zagrożeń, Scott wraz ze swoim mentorem Hankiem planują zapobiec katastrofie.

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Ex Machina (2015)

Caleb, zdolny programista pracujący w jednej z pionierskich firm internetowych, wygrywa konkurs. Główną nagrodą jest tygodniowy pobyt w posiadłości swojego szefa Nathana. Na miejscu Caleb dowiaduje się, że stanowi część eksperymentu Nathana, który pracuję nad sztuczną inteligencją.

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Marsjanin (2015)

Mark Watney,wraz z całą załogą jest zmuszony do ucieczki z Marsa z powodu strasznej burzy piaskowej. Gdy odzyskuje przytomność, stwierdza że jest zupełnie sam na Czerwonej Planecie. W ciężkich warunkach bez łączności z Ziemią, z ograniczoną ilością jedzenia i powietrza jest zdany tylko na siebie.

 

Oceń film:
Czytaj dalej