Kategoria TOP 100 Akcja

Zastanawiasz się jakie fajne filmy akcji warto obejrzeć? Przedstawiamy propozycje najlepszych filmów akcji, które na pewno Cię zainteresują.

Exodus: Bogowie i królowie (2014)

Film ten to nowe spojrzenie na biblijną opowieść o Mojżeszu i historię Narodu Wybranego, który zdąża do Ziemi Obiecanej. Fabułą choć znana potrafi zaskoczyć zwrotami akcji i obdarciem ze stereotypów. Miłośników efektów specjalnych na pewno zadowolą widowiskowe sceny bitw oraz ciekawe ujęcia kadru pokazujące całość w szerszej perspektywie.

https://youtu.be/pA7jD50fxwk
Oceń film:
Czytaj dalej

300: Początek imperium (2014)

To kolejna część sagi opowiadająca o wojnach grecko –perskich. Tym razem akcja toczy się na morzu, a film jest historią Temistoklesa- generała, który zmienia bieg wojny, a dla którego zjednoczona Grecja jest wartością najwyższą. Na uwagę zasługuje rewelacyjna gra aktorka oraz zapierająca dech w piersiach sceneria.

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Point Break – Na fali (2015)

To przejmująca i trzymająca w napięciu historia o byłej gwieździe sportów ekstremalnych, która chcąc sprostać zadaniu musi podjąć się wzywania, które jest równoznaczne z przekroczeniem granicy własnych możliwości. Czy agent FBI odkryje w sobie na nowo chęć rywalizacji i rozwiąże kryminalną zagadkę?

https://youtu.be/5IEbrHIbGJc

 

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Mad Max: Na drodze gniewu (2015)

To opowieść o prześladowanym przez wspomnienia z przeszłości outsiderze, który jako sposób na życie wybiera samotną wędrówkę. Jednak szybko ta samotna podróż zostaje przerwana, a bohater – mad Max wciągnięty w samo epicentrum wojny nuklearnej, staje się jednocześnie członkiem grupy uciekinierów, którymi dowodzi piękna Imperatorka Furiosa.

 

Oceń film:
Czytaj dalej