Kategoria TOP 100 Bajki

Najlepsze bajki i filmy animowane dla dzieci. Sprawdź aktualny ranking 2016.

Auta 3

Samochód wyścigowy Zygzak McQueen zostaje zepchnięty na boczny tor, przez nową generację ultraszybkich aut.

Młoda, pełna zapału mechaniczka Cruz pomaga mu wrócić do gry.

 

Czytaj dalej

Fistaszki (2015)

Jest to kontynuacja przygód Charliego Browna i jego psiego kumpla, Snoop’eygo. Charlie zakochuje się w koleżance z klasy, tymczasem Snoopy ma zamiar wytropić swojego największego wroga „Czerwonego Barona”.

Czytaj dalej

Trolle (2016)

Tytułowe trolle, to rozśpiewane, radosne stworki o kolorowych włosach. Ich magiczna kraina zmienia się gdy, jedna z nich o imieniu Poppy wyrusza z misją ratunkową, która zaprowadzi ją do nieznanej przez niej krainy. W reżyserii Mike Mitchell. Film dostał dwie nominacje. Film przygodowy twórców filmu „Shrek”, „Madagaskar”, „Kung Fu Panda”.

 

 

 

Czytaj dalej

Zwierzogród (2016)

Do Zwierzynogrodu przybywa Judy Hops, jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji nie ma łatwo, mimo tego ambitna Judy chce zdobyć upragniony awans. Chcąc pokazać na co ją stać,  przyjmuje zadanie, w którym musi rozwiązać tajemnicza zagadkę. W rozwiązaniu zagadki, pomaga jej wygadany i chytry lis, Nick Bajer.

 

Czytaj dalej

W głowie się nie mieści(2015)

Riley, wraz se swoją rodziną opuszcza dom rodzinny i przeprowadza się do San Francisco. . Dziewczynce ciężko jest się zaaklimatyzować w nowym otoczeniu, tym bardziej że wchodzi w okres dorastania. Riley, jak każdą inną osobą kierują różne emocje, Radość, Smutek, Gniew, Odraza i Radość. Ta ostatnia, robi wszystko co w jej mocy aby bohaterka była szczęśliwa w nowym miejscu.

 

Czytaj dalej