Kategoria TOP 100 Bajki

Najlepsze bajki i filmy animowane dla dzieci. Sprawdź aktualny ranking 2016.

Auta 3

Samochód wyścigowy Zygzak McQueen zostaje zepchnięty na boczny tor, przez nową generację ultraszybkich aut.

Młoda, pełna zapału mechaniczka Cruz pomaga mu wrócić do gry.

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Fistaszki (2015)

Jest to kontynuacja przygód Charliego Browna i jego psiego kumpla, Snoop’eygo. Charlie zakochuje się w koleżance z klasy, tymczasem Snoopy ma zamiar wytropić swojego największego wroga „Czerwonego Barona”.

Oceń film:
Czytaj dalej

Trolle (2016)

Tytułowe trolle, to rozśpiewane, radosne stworki o kolorowych włosach. Ich magiczna kraina zmienia się gdy, jedna z nich o imieniu Poppy wyrusza z misją ratunkową, która zaprowadzi ją do nieznanej przez niej krainy. W reżyserii Mike Mitchell. Film dostał dwie nominacje. Film przygodowy twórców filmu „Shrek”, „Madagaskar”, „Kung Fu Panda”.

 

 

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Dom (2015)

Buw, rasa pewnych siebie kosmitów przejmuję kontrolę nad Ziemią. Dziewczynka o imieniu Tip, zaprzyjaźnia się z jednym, z kosmitów sympatycznym i samotnym Buwem. Łączą siły, aby uchronić Ziemię przed zniszczeniem.

 

Oceń film:
Czytaj dalej

Zwierzogród (2016)

Do Zwierzynogrodu przybywa Judy Hops, jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji nie ma łatwo, mimo tego ambitna Judy chce zdobyć upragniony awans. Chcąc pokazać na co ją stać,  przyjmuje zadanie, w którym musi rozwiązać tajemnicza zagadkę. W rozwiązaniu zagadki, pomaga jej wygadany i chytry lis, Nick Bajer.

 

Oceń film:
Czytaj dalej

W głowie się nie mieści(2015)

Riley, wraz se swoją rodziną opuszcza dom rodzinny i przeprowadza się do San Francisco. . Dziewczynce ciężko jest się zaaklimatyzować w nowym otoczeniu, tym bardziej że wchodzi w okres dorastania. Riley, jak każdą inną osobą kierują różne emocje, Radość, Smutek, Gniew, Odraza i Radość. Ta ostatnia, robi wszystko co w jej mocy aby bohaterka była szczęśliwa w nowym miejscu.

 

Oceń film:
Czytaj dalej